02166391515

اتصالات دنده استنلس استیل

استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد مورد استفاده در اتصالات دنده استنلس استیل دارای مقداری کروم می باشد که به میزان یازده درصد می باشد این بخاطر خاصیت زنگ زدن فولاد است که با استفاده از این مقدار کروم در اتصالات دنده استنلس استیل فولاد دیگر زنگ نمی زند. علاوه بر کروم مواد دیگری برای زنگ نزدن فولاد اتصالات دنده استنلس استیل به کار می رود مانند نیکل و مولییدن. وقتی فولاد خراشیده می شود کروم داخل آن نوعی مواد دارد که سطح را پوشش می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع اتصالات دنده استنلس استیل می باشد.

خرید اتصالات دنده استنلس استیل

برای خرید اتصالات دنده ای استنلس استیل باید به کاربرد مورد استفاده که از آن می خواهیم دقت کنیم مثلا نوع سیال داخل آن خیلی مهم است چون با توجه به آن مدل شیر را انتخاب می کنیم و خرید اتصالات دنده استنلس استیل را با توجه به حجم آن سیال، اندازه و سایز اتصالات دنده استنلس استیل را در نظر می گیریم. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی اتصالات دنده استنلس استیل می باشد.

انواع اتصالات دنده استنلس استیل

انواع اتصالات دنده استنلس استیل شامل مدل های ساده و یا دنده ای که به صورت انشعاب به لوله ی بزرگ تر و یا کوچک تر، همین طور برای اتصالات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع اتصالات دنده استنلس استیل مثل اتصالات سوکولت، بوشن استیل، تدولت و... می باشد.

1مجموع 1 محصول
زانو 45 استیل دنده

زانو 45 استیل دنده

زانو 45 استیل دنده از میزان خمش ۴۵ درجه ای برخوردار است و به عنوان اتصال دهنده لوله ها مورد استفاده قرار میگیرد
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :