02166391515

اتصالات صنایع شیر

انواع شیر شامل شیر پروانه ای استیل، شیر کشویی استیل، شیر دیافراگمی و شیر سوزنی و... می باشد. این شیر با استفاده از اتصالات صنایع شیر به هم متصل می شوند. اتصالات صنایع شیر شامل جوشی و دنده ای هستند مانند تبدیل هم مرکز استیل، شیر یکطرفه، انواع میلگرد استیل، مهره ماسوره، چیقی استیل و کفرینگ و... می باشد. فلنچ استیل به اتصال صفحه مانند گفته می شود که برای اتصال پمپ و لوله به هم به کار میرود و از جنس های آهن و فولاد و یا چدن تشکیل می شود. تبدیل استیل یکی دیگر از انواع اتصالات صنایع شیر است که در قسمت های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد که به دو نوع هم مرکز و غیر هم مرکز تقسیم می شود. تبدیل هم مرکز برای تغییر قطر لوله ها به کار می رود که در دو طرف به لوله هایی با قطر متفاوت وصل می شود. در نوع غیر هم مرکز آن استوانه ی کوچک تر روی استوانه ی بزرگتر وصل می شود یعنی دو استوانه برای اتصال وجود دارد که سطح مقطع متفاوتی دارند. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی انواع اتصالات صنایع شیر با کیفت عالی می باشد.

خرید اتصالات صنایع شیر

خرید اتصالات صنایع شیر با توجه به استفاده ی ما صورت می گیرد. برخی از شیر دارای قلاب هستند که به سادگی نصب می شوند و برای جدا سازی کافی است قلاب آن را باز کنیم و برخی دیگر به حالت دنده ای استیل که با توجه به کارایی می توانیم خرید اتصالات صنایع شیر را انجام دهیم. شرکت تجارت استیل راد شما را همراهی می کند.

انواع اتصالات صنایع شیر

انواع اتصالات صنایع شیر مانند سه راه، تبدیل، زانو، مهره ماسور می باشد و در دیگر انواع اتصالات صنایع بست کلمپ، شیر پروانه، ساید گلاس، پمپ استیل و لوازم دیگر می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :