02166391515

اتصالات فشار قوی

اتصالات فشار قوی به صورت دنده ای می باشد. اتصالات فشار قوی در دو نوع اتصالات فشار قوی و استنلس استیل است که از اتصالات فشار قوی در صنایع متفاوت از قبیل گاز و آب و بخار و... از آن استفاده می شود. از اتصالات فشار قوی در صنایع مختلفی مثل گاز و نفت و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات فشار قوی از آلیاژ های مخصوصی تشکیل می شوند. انواع مختلف آن عبارتند از: زانویی، سه راهس، تبدیل و فلنج. در صنایع نفت و گاز از اتصالات فشار قوی استفاده ی زیادی می شود چون این صنایع فشار های سیکلی به دستگاه ها و لوازم وارد می کنند و همچنین دما در حال تغییر می باشد و به خاطر تحمل بالای آن از اتصالات فشار قوی استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی اتصالات فشار قوی می باشد.

خرید اتصالات فشار قوی

در خرید اتصالات فشار قوی باید به سایز بندی آن توجه کنیم که در سایز های 8/1 و 4/1 و 8/3 و 16/9 و 1 اینچ می باشد. اتصالات فشار قوی به شکل مخروطی و رشته ای می باشند. در خرید اتصالات فشار قوی به انواع آن دقت فرمایید.

انواع اتصالات فشار قوی

انواع اتصالات فشار قوی عبارتند از : اتصالات فشار قوی ساکت، اتصالات فشار قوی دنده ای، اتصالات فشار قوی گالوانیزه. انواع اتصالات فشار قوی بر حسب نوع ساخت مثل مغزی فشار قوی، مهره ماسوره فشار قوی، چپقی فشار قوی، تردولت فشار قوی، نیپل فشار قوی، نیپل فشار قوی، بوشن فشار قوی، و... می باشد. انواع اتصالات فشار قوی در صنایع بزرگ همچون گاز و نفت و در فشار های بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :