02166391515

سه راهی جوشی

سه راهی جوشی برای مسدود کردن مسیر به کار می رود و همان طور که از نامش پیداست سه راهی جوشی همان سه راهی لوله ها است. همچنین زمانی که ما می خواهیم سایز لوله ها را تغییر دهیم و یا از لوله ها انشعاب بگیریم از سه راهی جوشی استفاده می کنیم. زمانی است که می خواهیم تغییراتی در مسیر به وجود بیاوریم و یا به عنوان اتصال دهنده می توانیم از سه راهی جوشی استفاده کنیم. از نظر شکل و ظاهر سه راه جوشی مانند دو شکل T , Y می باشد. سه راه جوشی در دو نوع درزی و مانیسمان موجود است که در نوع درزی سه راهی جوشی لبه های سه راه جوشی از طریق فرکانس بالا آب می شود و به هم جوش می خورد ولی در روش مانیسمان سه راهی جوشی از آمپر بالا برای جوش دادن لبه های سه راهی جوشی استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد دارنده ی انواع سه راه جوشی می باشد.

خرید سه راهی جوشی

خرید سه راهی جوشی باید با توجه به میزان ضخامت لوله و کاربرد آن انتخاب می شود. در خرید سه راهی جوشی باید به نوع و میزان فشار وارده توجه داشته باشیم و موادی که از آن می خواهند عبور کنند را در نظر بگیریم و با توجه به آن خریدمان را انجام دهیم. برای خرید سه راهی جوشی می توانید از سایت شرکت تجارت استیل راد اقدام به خرید کنید.

انواع سه راهی جوشی

انواع سه راهی جوشی شامل دو نوع سه راهی جوشی برابر و سه راهی جوشی غیر برابر می شود. انواع سه راهی جوشی برابر به این صورت است که انشعاب برابر لوله ی اولیه خواهد بود و انواع سه راهی جوشی غیر برابر یعنی انشعابی که کوچک تر می شود و یا به لوله ی کوچکتری وصل می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :