02166391515

شیرآلات استنلس استیل

استنلس استیل برای مواردی که علاوه بر ضد زنگ بودن، مقاومت آن بسیار مهم است و در شرایطی باید استفاده شود که حجم داخل لوله فشار وارد می کند، استفاده می شود. این نوع استیل مقاوم در برابر سایش و خوردگی است. شیر آلات استنلس استیل از جنس فولاد ضد زنگ تشکیل می شوند. شیر آلات استنلس استیل دارای تنوع زیادی هستند که هر کدام در بخش خاصی و برای کاربرد مخصوص به خود استفاده می شوند. ساختار لوله به صورتی است که انتخاب یک شیر آلات استنلس استیل مناسب به حجم داخل لوله بستگی دارد. شیر انواع دستی و اتوماتیک دارد که برای کاربرد های مخصوص به خودش استفاده می شود. فشار داخلی لوله خیلی مهم است همچنین اینکه شیر باز باشد به صورت کامل یا اینکه بسته باشد روی انتخاب ما تاثیر می گذارد. شرکت تجارت استیل راد انواع شیر آلات استنلس استیل را به شما عرضه می دارد.

خرید شیر آلات استنلس استیل

برای خرید شیر آلات استنلس استیل باید به عملکرد شیر توجه داشته باشیم مانند حرارت و نوع سیال و میزان فشاری که داخل لوله است و جایگاه شیر و ویژگی های دیگر. در خرید شیر آلات استنلس استیل باید به سایز شیر توجه کنیم و سایز آن با توجه به مقدار سیال عبوری مشخص می شود. جنس شیر مورد استفاده نیز از استنلس استیل و چدن و یا برنج و دیگر آلیاژ ها می باشد. در خرید شیر آلات استنلس استیل باید بدانید که برای جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی آن از پوشش و کاور استفاده می شود.

انواع شیر آلات استنلس استیل

انواع شیر آلات استنلس استیل شامل شیر اطمینان فلنج دار استنلس استیل، شیر گلوب دنده ای استنلس استیل، شیر آلات یکطرفه ی استنلس استیل و... است. گونه های شیر آلات استنلس استیل هم شامل انواع شیر آلات دستی و برقی و هیدرولیکی و... می باشد. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع شیر آلات استنلس استیل می باشد.

1مجموع 6 محصول
شیر سوپاپی دنده استیل

شیر سوپاپی دنده استیل

شیر سوپاپی دنده استیل میتواند آب بندی بسیار خوبی را برای لوله ایجاد کند. این شیر میتواند افت فشار را تا حد زیادی کاهش دهد
شیر سوپاپی 800 استیل

شیر سوپاپی 800 استیل

شیر سوپاپی 800 استیل از تجهیزاتی است که برای بستن کامل جریان موجود در لوله و یا کنترل جریان سیال مورد استفاده قرار میگیرد
شیر گازی 800 استیل

شیر گازی 800 استیل

شیر گازی 800 استیل از شیرآلات ساده و در عین حال کاربردی صنایع هستند که میتوانند به کمک قطعه توپی شکل خود جریان سیال را به راحتی قطع و یا وصل کنند.
شیر کشویی 800 استیل

شیر کشویی 800 استیل

شیر کشویی 800 استیل از شیرهای مورد استفاده در صنایع میباشد که میتواند جریان سیالات را قطع و یا وصل کند
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :