02166391515

فلنج استنلس استیل

فلنج استنلس استیل نوعی وسیله برای اتصال بین لوله ها می باشد. از فلنج استنلس استیل برای فشار بالا و همین طور دمای بالا و در جا هایی که ارتعاشات زیادی وجود دارد استفاده می شود. از فلنج استنلس استیل برای دما های زیر صفر و یا بسیار زیاد و فشار زیاد استفاده می شود. محور فلنج دار به سه قسمت تقسیم می شود: فلنگ، گسکت، پیچ. در اغلب فلنج استنلس استیل جای اتصال پیچ و مهره به هم وجود دارد که به منظور مقاومت آن در مقابل فشار و دما است. مواد برای آماده سازی و تولید فلنج استنلس استیل با استفاده از ماشین کاری انجام می شود و جا های پیچ و مهره روی آن مشخص می شود. امروزه با توجه به این که روش ساخت فلنج استنلس استیل با ماشین کاری بسیار زمان بر است نمونه ی اولیه آن توسط ریخته گری در کوره آماده و تراش کاری می شود. تولید فلنج استنلس استیل به صورت مستقیم از شرکت تجارت استیل راد در خدمت شماست.

خرید فلنج استنلس استیل

خرید فلنج استنلس استیل با توجه به نیاز و سایز لوله های ما تایین می شود. فلنج ها در سایز های مختلفی هستند و دارای گردن هستند و در گردن آن مشخصات لوله ی قابل اتصال به آن قرار گرفته است و جوش داده می شود. خرید فلنج استنلس استیل باید از سایت های معتبر صورت گیرد. در سایت شرکت تجارت استیل راد انواع فلنج استنسل استیل موجود است.

انواع فلنج استنلس استیل

فلنج در انواع فلنج استنلس استیل تولید می شود. انواع فلنج استنلس استیل مانند فلنج گلو دار و یا گردن دار که برای جوش دادن لب به لب از آن استفاده می شود، فلنج اسلیپون و یا تخت که به صورت رینگی است و لوله در داخل آن جوش داده می شود، فلنج ساکت ولد که تقریبا شبیه به فلنج اسلیپون دارد که لوله داخل لبه ی آن جوش داده می شود، فلنج های ریختگی و فورج که رینگی هم نام دارد که نام های دیگر آن فلنج لب جوینت و تبدیلی نیز می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :