02166391515

لوله استنلس استیل

یکسری آلیاژ ها با توجه به ضد زنگ بودن آن ها در اغلب صنایع از جمله ساخت لوله استنلس استیل از آن آلیاژ استفاده می شود. یکی از این آلیاژ ها فولاد ضد زنگ می باشد. لوله استنلس استیل از فولاد ضد زنگ تشکیل شده که وجود فولاد و آلیاژ های دیگر باعث ضد زنگ بودن و مقاومت لوله استنلس استیل در برابر اکسایش می شود. یکی از موادی که در فولاد لوله استنلس وجود دارد و باعث ضد زنگ بودن آن می شود کروم می باشد که باید به اندازه ی مشخصی در فولاد وجود داشته باشد و همین طور مواد دیگری در فولاد موجود در لوله استنلس استیل وجود دارد. لوله استنلس استیل تغییر رنگ نمی دهد، تغییر شکل نمی دهد، ضد خوردگی در مجاورت با رطوبت است و بسیار مقاوم و با دوام است. از لوله استنلس استیل در نرده ی راه پله، در صنایع دکوراتیو، در تصفیه ی آب و فاضلاب، در پالایشگاه های نفت، در ساخت لفاظ، در سیستم انتقال گاز، لوله استیل پرده، مواد شیمیایی، صنایع غذایی و... مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تجارت استیل راد از بهترین فروشگاه های لوله استنلس استیل می باشد و شما می توانید به صورت تضمینی خریدتان را انجام دهید.

خرید لوله استنلس استیل

در خرید لوله استنلس استیل باید به طول لوله توجه کنیم که معمولا 6 متری می باشند. ضخامت لوله استنلس استیل در خرید لوله استلس استیل بسیار حائز اهمیت است. خرید لوله استنلس استیل را می توانید از سایت شرکت تجارت استیل راد انجام دهید و از قیمت های مناسب آن برخورار شوید.

انواع لوله استنلس استیل

انواع لوله استنلس استیل در سایز های متنوعی تولید می شود مانند رده5 یا رده10 و یا رده20 و... که این سایز ها ضخامت لوله استنلس استیل را تعیین می کند. انواع لوله استنلس استیل در برند های اروپایی، ایرانی، چینی و تایوانی هستند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :