02166391515

لوله استیل

لوله استیل لوله ی بلند و توخالی است که به صورت لوله ی جوش خورده و یا لوله ی بدون درز تولید می شود که از فولاد خام به صورت صفحاتی تولید می شوند که بعد آن را تبدیل به لوله استیل می کنند. لوله از نوع استیل به دلیل جنس آن در مقابل خوردگی بسیار مقاوم است. برای همین لوله ی استیل یکی از پر کاربرد ترین نوع لوله در انواع ساخت و ساز ها است. مقاومت لوله استیل به دلیل وجود مقدار کمی کروم داخل آن است. در جامعه با توجه به نیاز افراد و بخاطر دسترسی آن ها لوله استیل تولید شده است. ساخت لوله بسیاری از مشکلات را حل کرده است. لوله استیل با توجه به نام آن از استیل ساخته شده و ویژگی هایی دارد که افراد را مشتاق به خرید آن کرده است. شرکت تجارت استیل راد انواع لوله استیل با کیفیت تضمین شده را ارئه می دهد.

لوله استیل

خرید لوله استیل

خرید لوله استیل در پالایشگاه های نفت و گاز و سیستم های مخصوص به آن ها، در بخش تولید دارو و مواد شیمیایی، در بخش آب و فاضلاب و مراحل تصفیه ی آن ها، در صنایع غذایی و... صورت می گیرد . در زمان خرید لوله استیل به کارایی آن و مدل و ابعادش بسیار دقت کنید.

انواع لوله استیل

انواع لوله استیل در دو مدل لوله استیل درزدار و لوله استیل بدون درز می باشد. لوله استیل بدون درز از استیل300 ساخته می شود. انواع لوله استیل 310 – 304 – 316 – 321 و لوله دابلکس در لوله بدون درز وجود دارد و انواع لوله استیل 304 – 316 و لوله استیل دابلکس از نوع با درز یا جوش خورده ی آن است. برای سفارشات لوله استیل به سایت شرکت تجارت استیل راد مراجعه کنید و خرید عالی و با کیفیتی داشته باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :