02166391515

میلگرد

میلگرد میله های فولادی است که در تقویت بتن و یا در ساخت های سنگین استفاده می شود. در مواردی بتن به تنهایی قادر به تحمل فشار نیست و ممکن است ترک بردارد در این زمان داخل بتن از میلگرد استفاده می شود که قدرت و توانایی سازه افزایش پیدا کند از تخریب آن جلوگیری می کند. در انواع آجر ها و بلوک ها جای قرار گیری میلگرد تعبیه شده است و مطمئنا در ساخت و ساز ساختمانی از میلگرد استفاده ی زیادی می شود. در زمان استفاده از میلگرد، میلگرد ها را آجر دار می کنیم که سطح چسبندگی بین بتن و میلگرد بیشتر می شود و کار ما بهبود پیدا کند. آج هایی که روی میلگرد قرار دارد نیز چسبندگی میان بتن و میلگرد را بیشتر می کند و با ایجاد اصطحکاک بنای محکمی را ایجاد می کند. میلگرد اوایل دارای استاندارد نبود ولی در سال 1878 دارای استاندارد سازی شد. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع میلگرد با قیمت مناسب می باشد.

خرید میلگرد

در زمان خرید میلگرد توجه کنید نوشته شدن حرف n بر روی آن به منظور تهیه ی میلگرد از فولاد نو است و استفاده از حرف w به معنی تهیه ی میلگرد از فولاد ریخته گری شده می باشد. قیمت خرید میلگرد روز افزون است و با توجه به قیمت ارز پیش بینی می شود و می تواند هر لحظه تغییر پیدا کند. شرکت تجارت استیل راد از بزرگ ترین سایت ها برای خرید میلگرد در ایران می باشد.

انواع میلگرد

انواع میلگرد از لحاظ قطر مختلف هستند که با توجه به سازه و ضخامت و قدرت آن انتخاب می شود. انواع میلگرد به سه نوع دسته بندی می شود: ساده، آجدار، آجدار پیچیده. انواع میلگرد 6 نوع از لحاظ مدل دارد: فولاد کربن – اپوکسی پوشش داده شده – اروپایی – فایبرگلاس – گالوانیزه و فولاد ضد زنگ.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :