02166391515

ورق استیل نگیر

ورق استیل نگیر از فلز استیل به همراه فلزات دیگر تشکیل می شود. نام دیگر ورق استیل نگیر استنلس استیل می باشد که به صورت فولادی متشکل از آلیاژ هایی است که در مجاورت آب و هوا زنگ نمی زند. ورق استیل به دو دسته ی ورق استیل نگیر و ورق استیل بگیر تقسیم بندی می شود. فرق این ورق ها این است که در ورق استیل نگیر آهن ربا بر روی آن تاثیر نمی گذارد و عملا نگیر است و ورق استیل بگیر جذب آهن ربا می شود. ورق استیل نگیر بسیار کار آمد تر و گران تر از ورق استیل بگیر می باشد. ورق استیل نگیر متاسفانه در کشور ما هنوز تولید نمی گردد و در زمان های گذشته از کشور هایی مثل آمریکا و آلمان و ژاپن وارد ایران می شده و در حال حاضر ورق استیل نگیر از کشور های تایوان و چین و آفریقای جنوبی وارد کشورمان می شود. شرکت تجارت استیل راد ورق استیل نگیر در انواع مختلف را عرضه می دارد.

خرید ورق استیل نگیر

خرید ورق استیل نگیر با توجه به ابعاد آن صورت می گیرد. در خرید ورق استیل نگیر در ابعاد یک در دو متر چیزی به حدود سی و یک کیلو گرم وزن ورق استیل نگیر می باشد. در شرکت تجارت استیل راد خرید ورق استیل نگیر را بدون هیچ نگرانی انجام دهید.

انواع ورق استیل نگیر

انواع ورق استیل نگیر بر اساس آلیاژ های مورد استفاده در آن می باشد. سری های انواع ورق استیل نگیر سری300 و سری400 هستند که سری های 300 ورق استیل نگیر معروف تر هستند و بصورت ضد زنگ می باشند. در انواع ورق استیل نگیر از سری 400 در جزئیات و وسایل کوچک بیشتر استفاده می شود. انواع ورق استیل نگیر در عرض 100 و 125 و 150 عرضه می شوند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :