02166391515 - 02188710101

اتصالات دنده استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد مورد استفاده در اتصالات دنده استنلس استیل دارای مقداری کروم می باشد که به میزان یازده درصد می باشد این بخاطر خاصیت زنگ زدن فولاد است که با استفاده از این مقدار کروم در اتصالات دنده استنلس استیل فولاد دیگر زنگ نمی زند. علاوه بر کروم مواد دیگری برای زنگ نزدن فولاد اتصالات دنده استنلس استیل به کار می رود مانند نیکل و مولییدن. وقتی فولاد خراشیده می شود کروم داخل آن نوعی مواد دارد که سطح را پوشش می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع اتصالات دنده استنلس استیل می باشد.

اتصالات استنلس استیل

خرید اتصالات دنده استنلس استیل

برای خرید اتصالات دنده ای استنلس استیل باید به کاربرد مورد استفاده که از آن می خواهیم دقت کنیم مثلا نوع سیال داخل آن خیلی مهم است چون با توجه به آن مدل شیر را انتخاب می کنیم و خرید اتصالات دنده استنلس استیل را با توجه به حجم آن سیال، اندازه و سایز اتصالات دنده استنلس استیل را در نظر می گیریم. شرکت تجارت استیل راد وارد کننده ی اتصالات دنده استنلس استیل می باشد.

انواع اتصالات دنده استنلس استیل

انواع اتصالات دنده استنلس استیل شامل مدل های ساده و یا دنده ای که به صورت انشعاب به لوله ی بزرگ تر و یا کوچک تر، همین طور برای اتصالات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع اتصالات دنده استنلس استیل مثل اتصالات سوکولت، بوشن استیل، تدولت و... می باشد.

بهترین و با کیفیت ترین اتصالات استیل را میتوانید از شرکت تجارت استیل راد که یکی از شرکت های بزرگ و مطرح در زمینه  فروش لوله و اتصالات استیل در کشور با چندین سال سابقه فعالیت میباشد خریداری نمایید. این شرکت در فروش اتصالات استیل همواره سعی نموده تا بهترین قیمت را اتخاذ کند که این موضوع باعث شده تا رضایت مشتریان بطور کامل از خرید جلب شود.

استیل یکی از پر کاربرد ترین فلزات در ساخت لوله و اتصالات میباشد زیرا از مزیت ها و خواص زیادی بهره میبرد که باعث شده تا کاربرد آن تا حد چشم گیری افزایش یابد. لوله های استیل که در بخش های صنعتی مورد استفاده زیادی دارند به اتصالاتی هم جنس خود نیاز دارند که به آنها اتصالات استیل گفته میشود و با توجه به استیل به کار رفته در ساخت خود ویژگی های زیادی را نیز پدید آورده اند. اتصالات استیل از آنجایی که در ساخت خود از استیل بهره برده اند از هر گونه خوردگی و فرسودگی مصون هستند و مشکلی برای آنها حتی در گذشت زمان نیز رخ نخواهد داد. اتصالات استیل نقش عمده و حیاتی در صنایع ایفا میکنند و اگر این دسته از اتصالات وجود نداشته باشند نمیتوان سیستم لوله کشی را در صنایع پیش برد.

 اتصالات استنلس استیل

اتصالات استیل جوشی

اتصالات استیل انواع و اقسام مختلفی دارند که یکی از  آنها اتصالات جوشی میباشد. اتصالات استیل جوشی همانطور که از نامشان نیز پیداست برای اتصال خود نیاز به جوش کاری دارند و بعد از جوش اتصال بسیار محکمی را برقرار خواهند کرد. از آنجایی که جوش میتواند هر فلزی را به خوبی به  فلز دیگری اتصال دهند در این مورد نیز میتواند اتصال بسیار خوبی را به وجود آورده و از جدا شدن اتصالات از لوله ها و یا شیر آلات به خوبی جلوگیری کند. البته اتصالات استیل جوشی باید یا نوع خاصی از دستگاه های جوشکاری به لوله ها و شیرآلات متصل شوند. از انواع اتصالات استیل جوشی میتوان به زانوها، درپوشها، سه راهی ها، تبدیل ها، مغزی ها، چپقی ها و بوشن و سرشلنگی ها اشاره نمود.

اتصالات استیل رزوه ای

از انواع اتصالات استیل که بر خلاف اتصالات جوشی نیازی به جوشکاری نیز ندارند اتصالات رزوه ای هستند. این اتصالات از رزوه و همچنین گام هایی مشخص و محاسبه شده برخوردار هستند که این موضوع باعث شده تا امکان نصب و اجرای آنها نیز تا حد زیادی آسان شود. امکان نصب و اجرای اتصالات رزوه ای بسیار آسان تر از اتصالات دیگر میباشد و فردی که قصد نصب چنین اتصالاتی را دارد دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی را صرف کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان اتصالات را به یکدیگر و یا به شیر آلات و  لوله ها متصل نماید. اتصالات رزوه ای انواع و اقسام گوناگونی نیز دارند که میتوان به سردنده استیل، درپوش دنده ای استیل، سه راهی دنده ای استیل، مهره ماسوره دنده ای استیل، زانو دنده ای استیل و تبدیل دنده ای استیل اشاره نمود.

اتصالات سوکت ولد استیل

اتصالاتاستیل ولد از دسته اتصالاتی هستند که برای اتصال آنها از جوشکاری استفاده میشود و میتوانند اتصال بسیار محکم و پایداری را نیز بوجود آورند. اتصالات استیل ولد به دو دسته اتصالات استنلس استیل و همچنین اتصالات استیل کربن تقسیم بندی میشوند. این دسته از اتصالات به دلیل اینکه به روش جوشکاری به لوله ها و شیر آلات متصل میشوند به سختی جدا میشوند که این موضوع از ویژگی های آنها محسوب میشود و دیگر به راحتی جدا نخواهند شد. اتصالات سوکت ولد در صنایع کاربرد بسیار زیادی دارند و سالیان زیادی است که این اتصالات همواره در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.

اتصالات استیل مناسب برای صنایع غذایی

اتصالات استیل به دلیل بهداشتی بودن در صنایع غذایی کاربرد بسیار  زیادی دارند. از عمده متریال هایی که برای ساخت و تولید اتصالات استیل صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد استیل ۳۰۴ و همچنین ۳۱۶ میباشد که ویژگی های آنها باعث شده تا بعنوان اتصالات در صنایع غذای مورد استفاده زیادی داشته باشند. مقاومت بالای این اتصالات در برابر اکسید شدن و همچنین رطوبت یکی از عمده دلایل استفاده از آنها در صنایع غذایی میباشدو این دسته از اتصالات به هیچ وجه زنگ نمیزنند که از لحاظ بهداشتی کاملا ایده آل محسوب میشوند. اتصالات استیل صنایع غذایی همچنین در برابر مایع و حلال های اسیدی نیز کاملا مقاوم هستند و این در حالی است که دیگر اتصالات از چنین ویژگی برخوردار نیستند و ممکن است مقاومت بالایی در برابر مایع و  حلال های اسیدی از خود نشان ندهند.

 

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

 اتصالات استنلس استیل

کاربرد اتصالات استیل در صنایع مرتبط به مواد غذایی

اتصالات استیل مورد استفاده در صنایع غذایی از استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ در ساخت خود بهره برده اند که کاربرد آنها را تا چندین برابر افزایش داده است. از جمله کاربرد های این اتصالات استیل میتوان به اتصالات لوله به لوله، اتصالات لوله به شیر آلات، اتصالات لوله به مخازن و خرطومی ها، اتصالات شیر آلات ابزار دقیق، اتصالات جریان از لوله های استیل به حوضچه ها، اتصالات جریان از شیر آلات ابزار دقیق به ورودی ها و خروجی ها، تعییر جهت لوله کشی و تقسیم جهت لوله کشی اشاره نمود.

کیفیت اتصالات استیل را مد نظر قرار دهید

همانطور که کیفیت لوله ها و شیر آلات استیل از اهمیت زیادی برخوردار است کیفیت اتصالات استیل نیز اهمیت زیادی دارد و باید توجه داشته باشید که در کنار لوله ها و شیر آلات استیل با کیفیت، اتصالاتی با کیفیت را نیز انتخاب و خریداری کنید. اتصالات استیل با کیفیت در واقع اتصالاتی هستند که در ساخت و تولید آنها از مواد اولبه با کیفیت بهره گرفته شده است و مقاومت آنها را در برابر هر گونه عواملی که منجر به فرسایش اتصالات میشود تا حد زیادی بالا برده است. زمانی که اتصالات استیل با کیفیت را خریداری کنید میتوانید به راحتی آنها را تا سالها مورد استفاده قرار دهید بدون آنکه با مشکلی مواجه شوند.

بهترین اتصالات استیل را از شرکت تجارت استیل راد بخواهید

شرکت تجارت استیل راد از جمله شرکت هایی است که همواره سعی نموده تا بهترین و با کیفیت ترین لوله و اتصالات و همچنین شیرآلات استیل را بفروش برساند که در این راستا کارشناسان زبده و با تجربه این شرکت نسبت به شناسایی و خرید بهترین محصولات استیل اقدام نموده و تا کنون نیز محصولاتی بسیار با کیفیت را به فروش رسانده اند که اگر شما نیز به محصولات استیل از جمله لوله استیل، اتصالات استیل، شیر آلات استیل از نوع درجه یک نیاز دارید تنها کافیست با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایید. این شرکت برای اینکه بتواند پشتیبانی بسیار خوبی را از سراسر کشور به عمل آورد اقدام به عرضه محصولات خود به صورت غیر حضوری  نموده است. همچنین با خرید از این شرکت در کنار محصولاتی با کیفیت میتوانید هزینه های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهید زیرا قیمت بسیار مناسبی برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته است.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

 
1مجموع 1 محصول
زانو 45 استیل دنده

زانو 45 استیل دنده

زانو 45 استیل دنده از میزان خمش ۴۵ درجه ای برخوردار است و به عنوان اتصال دهنده لوله ها مورد استفاده قرار میگیرد
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :