02166391515 - 02188710101

اتصالات فشار قوی استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

درباره اتصالات فشار قوی 3000 & 6000 استنلس استیل

اتصالات فشار قوی به صورت NPT & S/W می باشد. اتصالات فشار قوی در دو نوع اتصالات فشار قوی کربن استیل و استنلس استیل است که از اتصالات فشار قوی در صنایع مختلفی از قبیل پتروشیمی،نفت،گاز...  استفاده می شود. اتصالات فشار قوی از آلیاژ های مخصوصی تشکیل می شوند. انواع مختلف آن عبارتند از: زانویی، سه راهی،بوشن،مغزی ..... NPT &S/W در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز از اتصالات فشار قوی استفاده ی زیادی می شود چون این صنایع فشار های سیکلی به دستگاه ها و لوازم وارد می کنند و همچنین دما در حال تغییر می باشد و به خاطر تحمل بالای آن از اتصالات فشار قوی استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی اتصالات فشار قوی می باشد.

خرید اتصالات فشار قوی

در خرید اتصالات فشار قوی باید به سایز بندی آن توجه کنیم که در سایز های "1/8 & "4 اینچ می باشد. اتصالات فشار قوی به دنده و ساکت می باشد و در آلیاژهای 304 & 316 موجود میباشد.

انواع اتصالات فشار قوی

انواع اتصالات فشار قوی عبارتند از : اتصالات فشار قوی ساکت، اتصالات فشار قوی دنده ای، اتصالات فشار قوی گالوانیزه. انواع اتصالات فشار قوی بر حسب نوع ساخت مثل مغزی فشار قوی، مهره ماسوره فشار قوی، چپقی فشار قوی، تردولت فشار قوی، نیپل فشار قوی، نیپل فشار قوی، بوشن فشار قوی، و... می باشد. انواع اتصالات فشار قوی در صنایع بزرگ همچونپتروشیمی،نفت و گاز در فشار های بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :