02166391515 - 02188710101

تبدیل هم مرکز جوشی استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

تبدیل جوشی با دو روش تبدیل جوشی به روش سرد و تبدیل جوشی به روش گرم انجام می گیرد. در مدل تبدیل جوشی به روش سرد لوله ها در اندازه های مورد نیاز بریده می شوند و در قالب های آب گذاشته می شوند. برای تبدیل لوله ها به تبدیل جوشی از جک های هیدرولیکی که آب را از آن عبور میدهند، استفاده می شود و تبدیل جوشی را این گونه می سازند. به طور معمول تبدیل جوشی تا سایز ده اینچ ساخته می شود. در روش تولید تبدیل جوشی به روش گرم که کم هزینه تر نسبت به روش سرد تبدیل جوشی می باشد سایز های بزرگ تر از ده اینچ تبدیل جوشی را می سازند. همچنین ساخت تبدیل جوشی به روش گرم زمان کم تری نسبت به تولید تبدیل جوشی به روش سرد دارد ولی تبدیل جوشی ساخته شده در روش گرم نسبت به روش سرد کیفیت پایین تری دارد. شرکت تجارت استیل راد بزرگ ترین دارنده ی انواع لوازم از قبیل تبدیل جوشی می باشد.

خرید تبدیل جوشی

برای خرید تبدیل جوشی باید ابعاد لوله های قابل تبدیل را بدانیم و تبدیل جوشی متناسب با آن انتخاب کنیم. خرید تبدیل جوشی ما باید با کیفیت مورد قبول و قیمت مناسب انجام بگیرد. در موقع خرید تبدیل جوشی به ضخامت آن توجه کنید.

انواع تبدیل جوشی

یکی از انواع تبدیل جوشی تبدیل صاف جوشی است که برای کاهش سایز لوله به کار می رود و برای موادی مثل گاز و مایع ها کاربرد دارد. زمانی از تبدیل جوشی به شکل صاف استفاده می شود که دو لوله ی متصل در یک راستا باشند ولی می تواند قطر های مختلفی داشته باشند. تبدیل کج جوشی هم وجود دارد که در زمان هایی که دو لوله هم مرکز نباشند استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع تبدیل جوشی می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :