02166391515 - 02188710101

تیوپ استیل

10 / 10
از 1 کاربر

تویوپ ها برای انتقال حرارت و دمای زیاد و همین طور فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند. از تویوپ استیل در کوره های نفتی استفاده می شود. تویوپ استیل با سطح مقطع دایره ای شبیه به لوله استیل می باشد. همچنین در مبدلهای حرارتی نیز از تویوپ استیل ها استفاده می شود. تویوپ ها درز ندارند و تا 12 اینچ می توان آن ها را تهیه کرد. تویوپ استیل  ها برعکس لوله ها از نظر طول اندازه ی مشخصی ندارند و قابلیت تولید در اندازه های مختلف را دارد. ضخامت تویوپ برعکس لوله در ابتدا و انتهای آن می تواند دو طرف آن یکی نباشد. قطر ها با قطر های مختلفی وجود دارند و قطر اسمی آن ها همان قطر خارجی آن ها است. قطر تویوپ ها از 01/0 تا 9 میلی متر ، 304و 316 وجود دارد. شما می توانید با ورود به سایت شرکت تجارت استیل راد از انواع تویوپ ها و لوازم مربوط به آن برخوردار شوید و یک خرید خوب با قیمت عالی و کیفیت مورد قبول داشته باشید.

خرید تویوپ استیل

در زمان خرید تویوپ استیل باید به سایز بندی آن دقت کنید و توجه داشته باشید که ضخامت تویوپ از سمت خارج سایز بندی می شود. در خرید تویوپ استیل توجه کنید که تویوپ استیل از لوله استیل گران تر است زیرا وقت و نیروی کاری بیشتری صرف آن می شود و به این منظور خرید تویوپ استیل گران تر تمام می شود.

انواع تویوپ استیل

انواع تویوپ استیل دارای سطح مقطع دایره ای، مربعی و مستطیلی می باشند که هر کدام در کاربرد های مختلفی استفاده می شوند. ضخامت تویوپ ها با استفاده از اینچ مشخص می شود. انواع تویوپ استیل می تواند با توجه به خواست مشتری سفارشی ساخته شود. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی انواع تویوپ در سایز های مختلف و ابعاد متفاوت می باشد.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :