02166391515 - 02188710101

تیوپ استیل

10 / 10
از 1 کاربر

تیوپ های استیل

برای انتقال حرارت و دمای زیاد و همین طور فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند. از تیوپ استیل در کوره های نفتی استفاده می شود. تیوپ استیل با سطح مقطع دایره ای شبیه به لوله استیل می باشد. همچنین در مبدلهای حرارتی نیز از تیوپ استیل ها استفاده می شود. تیوپ ها درز ندارند و تا 12 اینچ می توان آن ها را تهیه کرد. تیوپ استیل  ها برعکس لوله ها از نظر طول اندازه ی مشخصی ندارند و قابلیت تولید در اندازه های مختلف را دارد. ضخامت تویوپ برعکس لوله در ابتدا و انتهای آن می تواند دو طرف آن یکی نباشد. قطر ها با قطر های مختلفی وجود دارند و قطر اسمی آن ها همان قطر خارجی آن ها است. قطر تویوپ ها از 01/0 تا 9 میلی متر ، 304و 316 وجود دارد. شما می توانید با ورود به سایت شرکت تجارت استیل راد از انواع تیوپ ها و لوازم مربوط به آن برخوردار شوید و یک خرید خوب با قیمت عالی و کیفیت مورد قبول داشته باشید.

خرید تیوپ استیل

در زمان خرید تیوپ استیل باید به سایز بندی آن دقت کنید و توجه داشته باشید که ضخامت تیوپ از سمت خارج سایز بندی می شود. در خرید تیوپ استیل توجه کنید که تویوپ استیل از لوله استیل گران تر است زیرا وقت و نیروی کاری بیشتری صرف آن می شود و به این منظور خرید تیوپ استیل گران تر تمام می شود.

انواع تیوپ استیل

انواع تیوپ استیل دارای سطح مقطع دایره ای، مربعی و مستطیلی می باشند که هر کدام در کاربرد های مختلفی استفاده می شوند. ضخامت تیوپ ها با استفاده از اینچ مشخص می شود. انواع تویوپ استیل می تواند با توجه به خواست مشتری سفارشی ساخته شود. شرکت تجارت استیل راد تولید کننده ی انواع تیوپ در سایز های مختلف و ابعاد متفاوت می باشد.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :