02166391515 - 02188710101

سه راهی تبدیلی

10 / 10
از 1 کاربر

سه راهی تبدیلی برای متصل کردن سه لوله با ابعاد مختلف به کار میرود. سه راهی تبدیلی در واقع برای تقسیم بندی مواد داخل لوله ها به کار می روند که می تواند لوله ها یک اندازه هم نباشند و در ابعاد مختلف به هم وصل شوند. سه راهی تبدیلی در جنس های مختلفی مانند آهن چکش خورده و یا پلی اتیلن و پلاستیک و... موجود می باشد که با توجه به مواد داخل لوله و جنس لوله ها تعیین می شود. سه راهی تبدیلی در زاویه های مختلفی وجود دارد که مورد استفاده در تمامی حالت های لوله ها قرار می گیرد. با استفاده از سه راهی تبدیلی می توانیم مسیر ها را مشخص کنیم و نیازی به جابجایی لوله ها نیست. شرکت تجارت استیل راد بهترین تولید کننده سه راهی تبدیلی می باشد و در بر دارنده ی انواع لوازم مربوطه با کیفیت عالی و قیمت خیلی خوب می باشد. برای خرید سه راهی تبدیلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید سه راهی تبدیلی

خرید سه راهی تبدیلی با توجه به سایز بندی آن که در بازار موجود است و بر اساس کارایی آن انتخاب می شود. همچنین در زمان خرید سه راهی تبدیلی باید به جنس آن توجه کنیم زیرا سه راهی تبدیلی در جنس های مختلفی در بازار عرضه می گردد و نکته ی دیگر ضخامت سه راهی تبدیلی است که با توجه به کارایی باید انتخاب شود.

انواع سه راهی تبدیلی

انواع سه راهی تبدیلی در ضخامت های مختلف وجود دارد. در انواع سه راهی تبدیلی می توانیم لوله ها در قطر مساوی به کار ببریم یا اینکه قطر لوله ها متفاوت باشد. می توان بر حسب زاویه ی بین لوله ها از انواع سه راهی تبدیلی استفاده کرد. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع سه راهی تبدیلی می باشد و شما می توانید خرید خود را از این سایت انجام دهید.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :