02166391515 - 02188710101

سه راهی جوشی استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

سه راهی جوشی برای مسدود کردن مسیر به کار می رود و همان طور که از نامش پیداست سه راهی جوشی همان سه راهی لوله ها است. همچنین زمانی که ما می خواهیم سایز لوله ها را تغییر دهیم و یا از لوله ها انشعاب بگیریم از سه راهی جوشی استفاده می کنیم.سه راهی استنلس استیل در سایزهای مخلتلف"1/8#"36 مانیسمان،درزدارموجود میباشد. زمانی که می خواهیم تغییراتی در مسیر به وجود بیاوریم و یا به عنوان اتصال دهنده می توانیم از سه راهی جوشی استفاده کنیم. از نظر شکل و ظاهر سه راه جوشی مانند دو شکل T ,  می باشد. سه راه جوشی در دو نوع درزی و مانیسمان موجود است.که در نوع درزی سه راهی جوشی لبه های سه راه جوشی از طریق فرکانس بالا آب می شود و به هم جوش می خورد ولی در روش مانیسمان سه راهی جوشی از آمپر بالا برای جوش دادن لبه های سه راهی جوشی استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد دارنده ی انواع سه راه جوشی می باشد.سه راه جوشی در ردهای s10,s40,s80,s120,s160,داپلکس DUPLEX,وکلیه ی گریدهای استنلس استیل316L,316,304L.304.321,310S, نیکل بالا اعم از ,اینکونل INC ONNEL,مونل MONELو سوپر آلیاژ Sopper alooy, در اختیار مشتری قرار میگیرد.

 

خرید سه راهی جوشی استنلس استیل

سه راهی از ترکیبات مختلفی مانند استنلس استیل و کربن استیل تولید میشود.

کشورهای مختلفی در زمینه تولیدسه راهی  فعالیت دارن که بیشترین واردات از کشور چین Chainaو تایوانTaiwan می باشد.

خرید سه راهی جوشی باید با توجه به میزان ضخامت لوله و کاربرد آن انتخاب می شود. در خرید سه راهی جوشی باید به نوع و میزان فشار وارده توجه داشته باشیم و موادی که از آن می خواهند عبور کنند را در نظر بگیریم و با توجه به آن خریدمان را انجام دهیم. برای خرید سه راهی جوشی استنلس استیل می توانید از سایت شرکت تجارت استیل راد اقدام به خرید کنید.

انواع سه راهی جوشی استنلس استیل

انواع سه راهی جوشی استنلس استیل شامل دو نوع سه راهی جوشی استنلس استیل مساوی و سه راهی جوشی استنلس استیل تبدیلیمی باشد. انواع سه راهی جوشی برابر به این صورت است که انشعاب برابر لوله ی اولیه خواهد بود و انواع سه راهی جوشی تبدیلی یعنی انشعابی که کوچک تر می شود و یا به لوله ی کوچکتری وصل می شود.

#نفت#گاز#پتروشیمی#صنایع دارویی#صنایع غذایی#02166391515 قادری

#سه راهی استنلس استیل#سه راهی استیل#304#316 #TEE

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :