02166391515 - 02188710101

لوله کربن استیل

10 / 10
از 1 کاربر

لوله کربن استیل

از محصولات صادراتی ما می باشند. لوله کربن استیل بیشتر از فلزات دیگر برای استفاده قرار می گیرد. کاربرد کربن استیل گسترده است و به همین خاطر و ارزان بودن و مقاومت آن مورد توجه قرار گرفته است. لوله کربن استیل برای ساخت وساز برای خودرو سازی و انتقال گاز به کار می رود و مورد تایید می باشد. وجود استیل در لوله کربن استیل باعث سالم ماندن آن می شود و این به دلیل وجود کربن در استیل مورد استفاده در لوله سازی می باشد و موجب آسیب کمتر لوله می شود. کربن در ساختار لوله استیل باعث استحکام لوله نیز می شود. استیل مانع از انعطاف پذیری لوله کربن استیل می شود پس برای این که لوله استیل قوی تر شود باید مقدار کربن آن را بیشتر کرد. در هر محیطی از لوله کربن استیل استفاده شده است کمتر جایی پیدا می شود که از لوله در آن استفاده نشود. بیشتر لوله ها در انواع ساخت ها از جنس استیل می باشد.

خرید لوله کربن استیل

برای خرید لوله کربن استیل به انواع آن توجه داشته باشید. شما باید درجه حرارت محیط را در نظر بگیرید و اینکه این لوله ها چقدر مقاومت داشته باشند اهمیت دارد. خرید لوله کربن استیل در سایت شرکت تجارت استیل راد در دسترس است.

انواع لوله استیل

انواع لوله استیل به صورت بدون درز برای مقاومت در حرارت بالا استفاده می شود. به لوله استیل مقداری سیلیکون اضافه می کنند که باعث بهتر شدن کارایی آن در بخش هایی با حرارت بالا و مقاومت بالا است. انواع لوله استیل لوله فولادی گالوانیزه است که ضد زنگ می باشد و در آن جوشکاری انجام نمی گیرد. انواع لوله استیل دوام بسیار بالایی در برابر خوردگی دارد.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :