02166391515 - 02188710101

ورق استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

ورق استنلس استیل

از فلز استیل به همراه فلزات دیگر تشکیل می شود. ورق استنلس   استیل که به صورت فولادی متشکل از آلیاژ هایی است که در مجاورت آب و هوا زنگ نمی زند. ورق استیل به دو دسته ی ورق استیل نگیر و ورق استیل بگیر تقسیم بندی می شود. فرق این ورق ها این است که در ورق استیل نگیر آهن ربا بر روی آن تاثیر نمی گذارد و عملا نگیر است و ورق استیل بگیر جذب آهن ربا می شود. ورق استیل نگیر بسیار کار آمد تر و گران تر از ورق استیل بگیر می باشد. ورق استیل نگیر متاسفانه در کشور ما هنوز تولید نمی گردد و در زمان های گذشته از کشور هایی مثل آمریکا و آلمان و ژاپن وارد ایران می شده و در حال حاضر ورق استنلس استیل از کشور های تایوان و چین و آفریقای جنوبی وارد کشورمان می شود. شرکت تجارت استیل راد ورق استنلس استیل در انواع مختلف را عرضه می دارد.

خرید ورق استنلس استیل

خرید ورق استنلس استیل با توجه به ابعاد آن صورت می گیرد. در خرید ورق استنلس استیل در ابعا2*1مترضخامت 2میل چیزی بحده 32 کیلو گرم وزن ورق استنلس استیل می باشد. در شرکت تجارت استیل راد خرید ورق استنلس استیل  را بدون هیچ نگرانی انجام دهید.

انواع ورق استنلس استیل

انواع ورق استنلس استیل بر اساس آلیاژ های مورد استفاده در آن می باشد. سری های انواع ورق استنلس استیل 304-316-321-310عرضه مشود. که سری های316 ورق استنلس استیل معروف تر هستند و بصورت ضد زنگ می باشند. در انواع ورق استنلس استیل در ضخامت های 0/5&60 میل و در ابعاد 2*1  -  1.5 * 3   - 1.5 *6  و کویل عرضه میشود.لازم به ذکر است ورق در ابعاد مختلف به صورت برش در ابعاد مورد نیاز مشتری موجود می باشد.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :