02166391515 - 02188710101

ورق مشبک

10 / 10
از 1 کاربر

ورق مشبک

ورقی است که روی آن پانچ ایجاد شده است و در استفاده های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. ورق مشبک از ورق هایی مانند ورق سیاه، ورق آلومینیوم، ورق گالوانیزه و ورق روغنی به دست می آید. شروع تولید ورق مشبک در قرن نوزدهم میلادی بوده است. در آن زمان از ورق مشبک برای غربالگری ذغال سنگ استفاده می کردند. در معدن کارگر ها برای جداسازی و غربالگری ذغال سنگ از ورق مشبک استفاده می کردند ولی آن ها ورق را به صورت دستی تولید می کردند و با استفاده از وسایل ابتدایی روی ورق سوراخ هایی ایجاد می کردند که به صورت ورق مشبک در می آمد که این کار نیاز به زمان بسیار و نیروی کار زیادی داشت که برای همین تولید ورق مشبک به سمت تولید مدرن پیش رفت. شرکت تجارت استیل راد دارای ورق مشبک در انواع مختلف و با کارایی های متفاوت می باشد.

خرید ورق مشبک

برای خرید ورق مشبک باید به نوع ساده یا آجدار آن توجه کنیم و با توجه به محیطی که قرار است خرید ورق مشبک را برای آن انجام دهیم انتخاب می کنیم. در خرید ورق مشبک به جنس آن که از نوع ورق سیاه باشد یا گالوانیزه و یا سایر باید توجه داشته باشیم.

انواع ورق مشبک

انواع ورق مشبک به دو دسته ی ورق مشبک استیل و ورق مشبک آجدار تقسیم می شود. در انواع ورق مشبک نوع ورق پانچ استیل مقاومت بالایی دارند و زنگ نمی زنند و در صنعت ها از آن استفاده می شود. انواع ورق مشبک در نوع آجدار در جا هایی که امکان سر خوردن وجود دارند مثل اتومبیل و ورق شیروانی استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد انواع ورق مشبک با کیفیت عالی را داراست و می توانید خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

 
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :