02166391515 - 02188710101

پروفیل استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

پروفیل استیل از دو کلمه ی پروفیل و استیل ساخته شده که استیل به معنای یک جنسی از لوازم بوده و پروفیل یعنی چیزی که شبیه به میله ی بلند است. پروفیل ها دو دسته دارند: پروفیل استیل باز و پروفیل استیل بسته. در پروفیل استیل از نوع باز ضلع های پروفیل استیل به صورت باز از هم قرار می گیرند مانند میلگرد و پروفیل استیل از نوع بسته به صورت قوطی و لوله می باشد. پروفیل استیل در پنجره و درب ها مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا در کابین خودرو از پروفیل استیل استفاده می کنیم که به صورت قوطی مربع می باشد. زمینه ی دیگر استفاده از پروفیل استیل در پایه های میز و صندلی می باشد. شرکت تجارت استیل راد بهترین و معتبر ترین شرکت در تولید انواع پروفیل استیل می باشد.

خرید پروفیل استیل

خرید پروفیل استیل باید به نوع سازه ی ما ربط داشته باشد چون برای هر صنعتی از پروفیل استیل مخصوص به آن استفاده می کنند. برای خرید پروفیل استیل ابتدا باید بدانیم که پروفیل استیل باز لازم داریم یا پروفیل استیل بسته و برای چه کاری مثلا برای ساختمان سازی و درب و پنجره می خواهیم یا در خودرو سازی و... و با توجه به این که کدام پروفیل استیل بهتر و کاربردی تر است خرید پروفیل استیل خود را انجام می دهیم.

انواع پروفیل استیل

از انواع پروفیل استیل می توان پروفیل استیل مربعی را نام برد که برای نرده سازی در کنار پله و اطراف زمین ها به کار می رود. از دیگر انواع پروفیل استیل پروفیل های نبشی می باشد که در ساخت درب و چهار چوب مورد استفاده قرار می گیرد. انواع پروفیل استیل در شرکت تجارت استیل راد موجود می باشد و در این سایت می توانیم خرید خوب و با کیفیتی را انجام دهیم.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :