02166391515 - 02188710101

ژل پاک کننده اسیدی استیل

10 / 10
از 1 کاربر

زمانی که جوشکاری انجام می شود به دلیل این که حرارت بالا می رود و روی سطوح تاثیر می گذارد و یا در زمان برش استیل یا فولاد تغییر رنگ ایجاد می شود که باید از ژل پاک کننده اسیدی استیل استفاده شود. با استفاده از ژل پاک کننده اسیدی استیل در نواحی اکسید شده به استحکام بیشتر استیل کمک می کنیم. در بعضی موارد برای براق شدن سطح از ژل پاک کننده اسیدی استیل استفاده می کنیم. در زمان استفاده از ژل پاک کننده اسیدی استیل باید این کار با وسایل خاصی انجام شود. با کمک گرفتن از یک قلموی باریک روی قسمت هایی که جوش خورده است و رنگ گرفته است از ژل پاک کننده اسیدی استیل استفاده می کنیم. ژل پاک کننده اسیدی استیل در زمان کوتاهی سطح مربوطه را پاک می کند و سطح با استفاده از ژل پاک کننده اسیدی استیل تمیز می گردد. بعد از تمیز کردن سطح با ژل پاک کننده اسیدی استیل باید آن را با آب تمیز کرد و شست. برای خنثی کردن لبه هایی از استیل که جوش خورده است از یک ماده ای به نام محلول خنثی ساز استفاده می کنیم.

خرید ژل پاک کننده اسیدی استیل

خرید ژل پاک کننده اسیدی استیل باید از فروشگاه هایی که دارای لوازم استیل هستند تهیه کرد. برای خرید ژل پاک کننده اسیدی استیل می توانید به سایت شرکت تجارت استیل راد مراجعه کنید. ژل پاک کننده اسیدی استیل می تواند نقش مهمی در جلوه ی سطوح داشته باشد و به کمک آن به مقاومت سطح کمک بسیاری شود.

انواع ژل پاک کننده اسیدی استیل

انواع ژل پاک کننده اسیدی استیل در سایت شرکت تجارت استیل راد موجود می باشد که شما می توانید با استفاده از انواع ژل پاک کننده اسیدی استیل تغییر رنگ سطوح را رفع کنید و از اکسید شدن جوشگاه ها جلوگیری کنید.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :