02166391515 - 02188710101

کفرینگ استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

کفرینگ همانند وسیله های دیگر در بخش صنایع مخصوص به کار می رود. کفرینگ همان طور که از اسم آن مشخص است به صورت رینگی بوده و اغلب پشت فلنج قرار می گیرد. کفرینگ در جنس های استیل و فولاد و... وجود دارد. از کفرینگ در لوله کشی استفاده می شود و زمانی که می خواهیم لوله ها به سطحی منتهی شود از کفرینگ در انتهای آن استفاده می کنیم. کفرینگ در ابعاد مختلف و سایز های ضخامتی مختلفی تولید و عرضه می گردد. در لوله کشی های مختلف در صنعت هایی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و اغلب صنایع از کفرینگ استفاده می شود. در واقع کفرینگ برای محکم کاری به کار می رود و در زمان استفاده فلنج روی کفرینگ قرار می گیرد. فلنج برای اتصال پیدا کردن لوله ها به هم می باشد و در فشار ها و حرارت های بالا مورد استفاده قرار می گیرد و به مقاومت کفرینگ کمک می کند. به وسیله ی فلنج لوله به کفرینگ متصل می شود. از کفرینگ در جا هایی که عواملی مانند فشار و دمای بالا و سرد و گرم شدن وجود دارد استفاده می شود. کفرینگ در اندازه های متنوع در شرکت تجارت استیل راد به شما عرضه می گردد.

خرید کفرینگ

خرید کفرینگ از فروشگاه های معتبر باعث مطمئن بودن از کیفیت و سایز و ابعاد دلخواه می شود. خرید کفرینگ را می توانید از شرکت تجارت استیل راد انجام دهید زیرا از خرید کفرینگ خود می توانید اطمینان کامل داشته باشید.

انواع کفرینگ

انواع کفرینگ در ابعاد مختلف که سایز بندی بر اساس اینچ دارند وجود دارد. همین طور انواع کفرینگ دارای ضخامت های مختلفی هستند که با توجه به کاربرد آن و مواد سیال درون آن انتخاب می شود و انواع کفرینگ به جنس های مختلفی از قبیل استیل و فولاد ساخته می شوند.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :