02166391515 - 02188710101

کپ استیل

10 / 10
از 1 کاربر

کپ استیل قطعه ای است ک از جنس فولاد و یا استیل می باشد. کاربرد کپ استیل برای مسدود کردن انتهای لوله ها است. ابعاد و سایز کپ استیل به سایز لوله بستگی دارد چون به انتهای لوله متصل می شود. کپ استیل در دو جنس فولاد و استیل با توجه به کاربرد های هر یک از آن ها تعیین می شود که به نام های کپ جوشی استیل و کپ جوشی فولادی می باشد. کپ استیل از نظر ظاهری در دو نوع کپ استیل بلند و کپ استیل کوتاه وجود دارد. می توانید قیمت ها و انواع کپ استیل را از سایت شرکت تجارت استیل راد دریافت کنید. کپ استیل استیل مقاومت بسیار بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی دارد. در کپ استیل به دلیل وجود مولبیدن باعث شده که کپ استیل دارای مقاومت بسیار بالایی در مواجه شدن با دمای بالا باشد.

خرید کپ استیل

خرید کپ استیل با استفاده از سایز لوله ها مشخص می شود. با توجه به نوع استفاده از کپ استیل ضخامت مورد نظر کپ استیل را انتخاب می کنیم. خرید کپ استیل از طریق سایت های زیادی انجام می گیرد. باید دقت کنید که کپ جوشی در جنس های استیل و فولاد است و کپ استیل مورد نیاز شما می خواهد چه شرایطی را تحمل کند. خرید کپ استیل در سایت شرکت تجارت استیل راد انجام پذیر است.

انواع کپ استیل

انواع کپ استیل در دو نوع کپ استیل درزی و کپ استیل مانیسمان است. در انواع کپ استیل به روش درزی ورق به فرم لوله شکل می گیرد و در محل بهم پیوستن با استفاده از الکترود جوش می خورد. انواع کپ استیل در روش پانیسمان یا بدون درز بیشتر از جنس فولاد هستند که در آن ها از روش های جوش دادن استفاده نمی کنند و از طریق حرارت دادن وکشش و عبور از غلتک فرم می گیرند.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :