02166391515 - 02188710101

اتصالات استنلس استیل

10 / 10
از 1 کاربر

اتصالات جوشی استنلس استیل اتصالاتی است که از فولاد ضد زنگ ساخته می شود. لوله استیل های بدون درز از جنس فولاد هستند که اتصالات آن در بخش تبدیل و زانو سه راه است. اتصالات دیگر شامل اتصالاتی می شود که در زمان تولید باید به لوله جوش داده شود. بعضی از مزایای اتصالات استنلس استیل شامل جلوگیری از نشتی دادن به وسیله جوش خوردن آن است، باعث می شود لوله از جاهای جوش خورده مقاوم تر شود، اتصالات به فضای کمتری نیاز دارند. بیشترین کاربرد متریال برای اتصالات کربن استیل، مس، آلومینیوم و استنلس استیل می باشد. لوله و اتصالات آن شامل لوله و اتصالات استنلس استیل جوشی، لوله و اتصالات جوشی استنلس استیل دنده ای، لوله و اتصالات استیل فشار قوی، لوله و اتصالات استنلس استیل ساکت، لوله و اتصالات جوشی استنلس درز دار، لوله و اتصالات استنلس مانیسمان و... می باشد.

شرکت تجارت استیل راد دارای انواع اتصالات لوله استیل و اتصالات استنلس استیل و لوازم مربوط به آن می باشد.

اتصالات جوشی استنلس استیل

خرید اتصالات استنلس استیل

خرید اتصالات استنلس استیل با توجه به نیازمان صورت میگیرد. خرید اتصالات برای استفاده در اسکلت ساختمان و گاز کشی نیز کاربرد دارد. از اتصالات جوشی استنلس استیل برای تغییر مسیر دادن به لوله ها و تغییر سایز و یا مسدود کردن آن ها استفاده می شود. شرکت تجارت استیل راد در بخش تولید اتصالات استیل از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

انواع اتصالات جوشی استنلس استیل

انواع اتصالات جوشی استنلس استیل شامل سه بخش می شود: اتصالات لب جوش، اتصالات رزوه ای، اتصالات سوکت ولد. انواع اتصالات استنلس استیل شامل زانو و یا قطعه هایی برای تغییر دادن مسیر می شود. انواع مختلف اتصالات:

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :