02166391515 - 02188710101

لوله استیل

10 / 10
از 16 کاربر

لوله استیل چیست؟

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

لوله استنلس استیل لوله ی بلند و توخالی است که به صورت لوله ی جوش خورده و یا لوله ی بدون درز تولید می شود که از فولاد خام به صورت صفحاتی تولید می شوند که بعد آن را تبدیل به لوله استنلس استیل می کنند. لوله از نوع استنلس استیل به دلیل جنس آن در مقابل خوردگی بسیار مقاوم است. برای همین لوله ی استنلس استیل  یکی از پر کاربرد ترین نوع لوله در انواع ساخت و ساز ها است. مقاومت لوله استیل به دلیل وجود مقدار کمی کروم داخل آن است. در جامعه با توجه به نیاز افراد و بخاطر دسترسی آن ها لوله استیل تولید شده است. ساخت لوله بسیاری از مشکلات را حل کرده است. لوله استیل با توجه به نام آن از استیل ساخته شده و ویژگی هایی دارد که افراد را مشتاق به خرید آن کرده است. شرکت تجارت استیل راد انواع لوله استنلس استیل با کیفیت تضمین شده را ارئه می دهد.(Stainless Steel)

لوله استنلس استیل

خرید لوله استیل

خرید لوله استنلس استیل در پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی سیستم های مخصوص به آن ها، در بخش تولید دارو و مواد شیمیایی، در بخش آب و فاضلاب و مراحل تصفیه ی آن ها، در صنایع غذایی ،دارویی و... صورت می گیرد . در زمان خرید لوله استیل به کارایی آن و مدل و ابعادش بسیار دقت کنید.

انواع لوله استیل

انواع لوله در دو مدل کربن استیل واستنلس استیل درزدار و بدون درز(مانیسمان) می باشد. انواع لوله استیل 310s-316-316l-304-304l-321-و لوله دابلکس در لوله درزدار ومانیسمان ، همچنین لوله استنلس استیل در سایزه "1/8&"36 در ضخامتهای S10-S40-S80-S100-S160 به همراه سرتیفیکیت موجود می باشد.

شرکت تجارت استیل راد از شرکت های عرضه کننده انواع لوله استنلس استیل و همچنین اتصالات استنلس استیل میباشد که  همواره بر روی کیفیت محصولات خود توجه بسیار زیادی داشته است و همین موضوع نیز باعث شده تا همواره رضایت مشتریان جلب شود.

لوله استیل

از انواع لوله هایی که در ساختمان سازی، دکوراتیو و حتی صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد لوله استیل میباشد که در ساخت آن از استیل استفاده شده و همین استیل به کار رفته در ساخت آن نیز مزیت ها و ویژگی هایی را برای آن بوجود آورده است. استیل از آلیاژهای ضد زنگ و ضد خوردگی است که همین موضوع نیز کاربرد آنرا چندین برابر افرایش داده است. لوله استیل از لوله های تو خالی است که این موضوع وزن آنرا تا حد زیادی کاهش داده است و باعث شده تا حمل و همچنین نصب و اجرای آن نیز تا حد زیادی آسان شود. آب و رطوبت تاثیری بر روی بافت استیل ندارد و خورندگی آن بر اثر آب و رطوبت به صفر و یا کمترین حد ممکن خواهد رسید. برای ساخت استیل از دو درصد کربن استفاده میشود که این دو درصد کربن به کار رفته در استیل مقاومت آنرا در برابر خوردگی و فرسایش تا حد زیادی افزایش میدهد. یکی از عواملی که همواره فلزات را تحت تاثیر قرار داده و موجب از بین رفتن آنها میگردد خوردگی و فرسایش فلز بر اثر رطوبت و آب میباشد که لوله های استیل نیز به خوبی در مواجهه با چنین عواملی مقاوم هستند.

لوله استیل از قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی برخوردار است

سطح بسیار صاف و سیقلی لوله استیل از مزیت های آن به شما میرود و باعث شده تا میزان تمیز شوندگی آن تا حد زیادی افزایش یابد و به راحتی بتوان هر گونه آلودگی را از سطح آن حذف نمود. لوله های استیل براق هستند و در صورتیکه که تمیز شده و آلودگی موجود بر روی آنها حذف شود در نتیجه جلوه بسیار زیبایی را پیدا خواهند کرد. دیگر فلزات در صورتی که از سطح بسیار تمیزی نیز برخوردار باشند نیز چندان زیبا به نظر نخواهند رسید اما لوله های استیل در صورتیکه از سطح تمیزی برخوردار شوند زیبایی بسیار زیادی را ایجاد خواهند کرد. همچنین تمیز  کردن سطح لوله استیل نیز نسبت به دیگر فلزات بیشتر میباشد.

لوله استیل

لوله استیل تغییر رنگ نمیدهد

یکی از مزیت های لوله استیل ها در عدم تغییر رنگ لوله ها حتی با گذشت مدت زمان طولانی میباشد. معمولا فلزات در گذشت زمان و به مرور تغییر رنگ میدهند که این موضوع از زیبایی ظاهری آنها میکاهد اما این موضوع برای لوله های استیل صادق نیست و به هیچ وجه حتی در طولانی مدت تغییر رنگ نمیدهند. از دلایلی که باعث شده تا لوله استیل در برخی موارد و در دکوراتیو و ساختمان سازی به عنوان یک فلز روکار مورد استفاده قرار بگیرد نیز همین عدم تغییر رنگ آن میباشدو میتواند زیبایی خود را به خوبی حفظ کند. عدم تغییر رنگ لوله استیل همچنین باعث شده تا از لحاظ بهداشتی جایگاه خوبی را نیز به خود اختصاص دهد.

حرارت و سرما تاثیری بر روی لوله استیل ندارد

یکی از عواملی که بر روی بیشتر فلزات تاثیر گذار است حرارت و همچنین سرما میباشد که بافت فلز را تحت تاثیر قرار داده و به مرور باعث فرسایش آن میشوند که از این رو لوله استیل با چنین مشکلی مواجه نبوده و در برابر سرما و یا حرارت مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان میدهد. سرما و گرما تاثیری بر روی لوله های استیل ندارند و هیچگونه فعل و انفعالی را برای آن ایجاد نمیکنند. البته حرارت و سرما ممکن است در کوتاه مدت بر روی دیگر فلزات نیز تاثیری نداشته باشد اما در دراز مدت میتواند بافت آنها را تحت تاثیر قرار داده و فلزات را با تغییر شکل و یا تغییر رنگ مواجه کند.

لوله های استیل صد در صد قابل بازیافت هستند

قابل بازیافت بودن لوله های استیل بسیار مهم است و در صورتیکه بعد از مدتی و به دلایل مختلف این لوله ها دیگر قابل استفاده نباشند میتوان آنها را بازیافت و مجددا مورد استفاده قرار داد. برخی از فلزات به دلیل اینکه کیفیت و کارایی خود را بعد از مدتی از دست میدهند دیگر قابل بازیافت نخواهند بود و یا تنها بخشی از آنها امکان بازیافت شدن خواهد داشت که از این رو این لوله ها بخوبی قابل بازیافت هستند و میتوان آنها را پس از بازیافت مجددا استفاده نمود. قابل بازیافت شدن لوله های استیل صرفه جویی زیادی را نیز در استفاده از مواد خام مورد نیاز برای تولید استیل ایجاد خواهد کرد زیرا دیگر نیازی نیست تا همواره از مواد خام نو برای تولید لوله های استیل استفاده نمود.

لوله استیل

لوله های استیل را میتوان تعویض نمود

لوله های استیل برای اجرا در بیشتر موارد به اتصالاتی مانند جوش نیاز ندارند و با پیچ و یا سر هم شدن قابل اجرا میباشند که همین موضوع باعث شده تا علاوه بر اجرای بسیار آسان این لوله ها از تعویض آسانی نیز برخوردار باشند. برای تعویض لوله های استیل تنها کافیست بخش مد نظر را از کل سازه جدا کرده و سپس قطعه جدید را بر روی سازه سوار نمود. این کار به آسانی انجام خواهد شد و نیازی نیست تا فشار و نیروی زیادی را بدین منظور صرف نمود. برداشتن و یا قرار دادن لوله استیل به راحتی امکان پذیر است و فردی که وظیفه نصب و اجرا را بر عهده دارد در زمان کوتاهی میتواند این کار را به انجام برساند.

لوله های استیل بسیار مقاوم هستند

مقاومت بسیار بالای لوله های استیل به نوعی یک مزیت بزرگ برای ان محسوب میشوند و باعث میشوند تا لوله بتواند در برابر هر فشاری که به آن وارد میشود مقاومت خوبی را به عمل آورد. لوله های استیل به راحتی خم نمیشوند، تغییر شکل نمیدهند و همچنین ضربه نیز تاثیر چندانی بر روی آنها ندارد که با توجه به تو خالی بودن لوله یک مزیت برای آن محسوب میشود. این ویژگی ها در حالی برای لوله های استیل پدید آمده که تو خالی هستند و مانند دیگر فلزات از وزن بسیار کمتری نیز بهره میبرند.

لوله های استیل از خاصیت ضد خورندگی در برابر آب دریا و رطوبت برخوردار هستند

از لوله های استیل برای ساخت و اجرای سازه های مجاور دریا و همچنین سازه هایی که در مجاورت رطوبت و همچنین آب قرار دارند نیز استفاده میشود که این لوله ها به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت به هیچ وجه فرسوده و خورده نخواهند شد و کیفیت و بافت خود را به خوبی حفظ خواهند کرد. لوله های استیل حتی در صورتیکه سالیان زیادی نیز در مجاورت آب و رطوبت نیز قرار بگیرند با هیچگونه واکنش و فعل و انفعالاتی در بافت خود مواجه نمیشوند و از بافتی بسیار مقاوم برخوردار میباشند

 

لوله استیل  از قیمت مناسبی برخوردار است

لوله های استیل از ویژگی های زیادی برخوردار هستند که به مهمترین آنها در مطلب بالا اشاره شد اما کلیه ویژگی های این لوله ها به ویژگی های یاد شده در بالا ختم نمیشود. این لوله ها در کنار این ویژگی ها از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و میتوانند هزینه های پروژه که میتواند پروژه کوچک باشد یا بزرگ را تا حد زیادی بکاهند. دیگر فلزات به دلیل اینکه وزن زیادی دارند هزینه های پروژه را نیز افزایش میدهند اما لوله های استیل به دلیل وزن بسیار کم و مناسب خود هزینه کمی را بوجود خواهند آورد.پ

#نفت#گاز#پتروشیمی#صنایع دارویی#صنایع غذایی#لوله#لوله استنلس استیل#pipe#

#قیمت لوله استنلس استیل#قیمت لوله#قیمت لوله استیل

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :