02166391515 - 02188710101

شیرآلات استنلس استیل

9 / 10
از 12 کاربر

استنلس استیل برای مواردی که علاوه بر ضد زنگ بودن، مقاومت آن بسیار مهم است و در شرایطی باید استفاده شود که حجم داخل لوله فشار وارد می کند، استفاده می شود. این نوع استیل مقاوم در برابر سایش و خوردگی است. شیر آلات استنلس استیل از جنس فولاد ضد زنگ تشکیل می شوند. شیر آلات استنلس استیل دارای تنوع زیادی هستند که هر کدام در بخش خاصی و برای کاربرد مخصوص به خود استفاده می شوند. ساختار لوله به صورتی است که انتخاب یک شیر آلات استنلس استیل مناسب به حجم داخل لوله بستگی دارد. شیر انواع دستی و اتوماتیک دارد که برای کاربرد های مخصوص به خودش استفاده می شود. فشار داخلی لوله خیلی مهم است همچنین اینکه شیر باز باشد به صورت کامل یا اینکه بسته باشد روی انتخاب ما تاثیر می گذارد. شرکت تجارت استیل راد انواع شیر آلات استنلس استیل را به شما عرضه می دارد.

شیرآلات استیل

خرید شیر آلات استنلس استیل

برای خرید شیر آلات استنلس استیل باید به عملکرد شیر توجه داشته باشیم مانند حرارت و نوع سیال و میزان فشاری که داخل لوله است و جایگاه شیر و ویژگی های دیگر. در خرید شیر آلات استنلس استیل باید به سایز شیر توجه کنیم و سایز آن با توجه به مقدار سیال عبوری مشخص می شود. جنس شیر مورد استفاده نیز از استنلس استیل و چدن و یا برنج و دیگر آلیاژ ها می باشد. در خرید شیر آلات استنلس استیل باید بدانید که برای جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی آن از پوشش و کاور استفاده می شود.

انواع شیر آلات استنلس استیل

انواع شیر آلات استنلس استیل شامل شیر اطمینان فلنج دار استنلس استیل، شیر گلوب دنده ای استنلس استیل، شیر آلات یکطرفه ی استنلس استیل و... است. گونه های شیر آلات استنلس استیل هم شامل انواع شیر آلات دستی و برقی و هیدرولیکی و... می باشد. شرکت تجارت استیل راد دارای انواع شیر آلات استنلس استیل می باشد.

بهترین و با کیفیت ترین شیر آلات استیل را میتوانید هم اکنون از شرکت تجارت استیل راد یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع محصولات استیل خریداری نمایید. این شرکت بمنظور جلب رضایت مشتریان خود همواره قیمت های بسیار مناسبی را برای کلیه محصولات و شیر آلات در نظر گرفته که برای صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید این شرکت را انتخاب نمایید.

استیل یکی از فلزات پر کاربرد در ساخت و تولید شیرآلات  محسوب میشود و دلیل آن نیز مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی است که از طریق این فلز ایجاد میشود. شیر الات استیل از جمله شیر آلاتی هستند که میتوانند نسبت به دیگر شیر آلات مقاومت بسیار بیشتری را از خود نشان دهند و به همین دلیل امروزه کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده اند.

شیرآلات استیل

شیر آلات استیل ضد زنگ هستند

استفاده از استیل برای تولید شیر آلات یک مزیت بزرگ را برای آنها به وجود آورده است که آن هم ضد زنگ شدن شیر آلات میباشد. شیر آلات چه از داخل و چه از خارج خود همواره در معرض برخورد اب قرار دارند که این موضوع باعث شده تا میزان فرسایش و خوردگی آنها به مراتب افزایش یابد که از این رو در صورتیکه از استیل در ساخت خود بهره برده باشند در نتیجه دیگر با چنین مشکلی مواجه نخواهند شد. استیل به طور کامل ضد زنگ است و به هیچ وجه هیچگونه آسیبی در مواجهه با آب و رطوبت نخواهد دید. تمامی شیر آلات استیل که این روزه ها حتی سالها از زمان مصرف آنها میگذرد با هیچگونه خوردگی مواجه نیستند و همان کیفیت سابق خود را بخوبی حفظ کرده اند. شیر الات استیل نه تنها در برابر آب و رطوبت حتی در برابر حلال هایی که میزان خورندگی آنها بیش از حد مجاز میباشد نیز مقاومت بسیار خوبی را دارند. شیر آلات استیل صنعتی نه تنها برای انتقال جریان آب بله در بسیاری از موارد انواع حلالها و مواد شیمیایی را نیز از خود عبور میدهند که با هیچ مشکلی نیز در مواجهه با حلال ها مواجه نمیشوند.

شیر الات استیل در کنار استحکام بسیار زیبا هستند

یکی دیگر از ویژگی های شیر آلات استیل به زیبایی آنها باز میگردد و میتواند علاوه بر اینکه مقاومت بسیار خوبی را در برابر حلال ها از خود نشان دهد جلوه بسیار زیبایی را نیز بوجود آورد. شیر آلات استیل از سطحی براق و سیقلی بهره میبرند که این سطح بزرگترین عامل در زیبایی آن محسوب میشوند. هیچ یک از شیر آلاتی که تا کنون با آلیاژهای مختلف تولید شده اند نتوانسته اند از لحاظ زیبایی با شیر آلات استیل برابری کنند . شیر آلات استیل زیبایی دو چندانی نسبتبه دیگر شیر آلات دارند و همانطور که گفته شد این براق و صیقلی بودن سطح شیرها نیز از عوامل مهم در زیبایی آنها میباشد.

شیرآلات استیل

قیمت شیر الات استیل به چه عواملی بستگی دارد؟

عواملی وجود دارند که در قیمت شیر آلات استیل تاثیر زیادی دارند که در هنگام خرید باید این عوامل مد نظر قرار گیرند. یکی از عواملی که در خرید شیر آلات استیل تاثیر بسیار زیادی دارد عرضه و تقاضا برای خرید این دسته از شیرآلات است. عرضه و تقاضا برای خرید شیرآلات استیل نقش بسیار مهمی درقیمت آنها دارند. در برخی موارد به حدی تقاضا برای خرید شیر آلات استیل افزایش می یابد که قیمت آنها صعودی شده و افزایش می یابد. همچنین به دلیل استیل بودن این شیر آلات هر گونه نوسان بوجود آمده در قیمت ورق های استیل نیز میتواند بر روی قیمت این شیرها تاثیر گذار باشد و قیمت ها را متاثر از خود افزایش و یا حتی کاهش دهد. از موارد دیگری که بر روی قیمت شیر الات استیل  تاثیر زیادی دارد نوسانات ارزی است. قیمت ارز با نوساناتی که ممکن است داشته باشد بر روی قیمت شیر آلات تاثیر زیادی خواهد داشت. بخصوص اگر شیر الات استیل ‌وارداتی باشند در نتیجه نوسانات ارزی تاثیر بیشتری بر روی آنها خواهند داشت.

کیفیت شیر الات استیل بسیار مهم است

درست است که شیر الات استیل از کیفیت و دوام بسیار خوبی برخوردار هستند اما این موضوع که آیا شیرآلات از کیفیت مناسبی برخوردار هستند یا خیر نیز بسیار مهم است زیرا تمامی شیر آلاتی که شما خریداری میکنید همگی از کیفیت و دوام لازم آن هم در میان شیر آلات استیل صنعتی برخوردار نیستند. شیر الات استیل در ساخت خود همانطور که گفته شده از استیل به عنوان ماده اصلی بهره برده اند که البته کیفیت مواد اولیه در هر شیر استیل متفاوت است و باید توجه داشته باشید که در برخی از شیرها از استیل های بسیار نامرغوبی استفاده شده است که این موضوع میزان فرسایش و همچنین خوردگی آنها را تا حد زیادی افزایش داده است. شیر الات استیل با کیفیت باید از استاندارد هایی که مورد تایید جهان و یا کشوری که از آن شیر آلات استفاده میکند برخوردار باشد تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل آنرا خریداری نمایید.

در خرید شیر الات استیل به علام استاندارد توجه داشته باشید

برای خرید شیر الات استیل در صورتیکه قصد دارید تا شیر آلاتی که از هر لحاظ تایید شده هستند را خریداری کنید پس باید به علامت استاندارد آن توجه داشته باشید زیرا علامت استاندارد درج و یا حک شده بر روی آن به این معناست که شرکت سازنده در ساخت و تولید شیرآلات کلیه اصول و روش های ساخت را به خوبی رعایت کرده است و میتوانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید آنها اقدام کنید. هر کشوری استاندارد های خود را برای خرید شیر الات استیل در نظر میگیرد که البته هر کشوری نیز باید از این استاندارد ها نیز برای تولید شیر آلات خود تبعیت کند. هستند تولید کنندگانی که چندان  به کیفیت اهمیت نمیدهند و برای اینکه قیمت محصولات خود را کاهش دهند شیر آلاتی غیر استاندارد را تولید و روانه بازار میکنند که مشتری نیز با توجه به قیمت پایین این شیر آلات اقدام به خرید آنها میکند اما بعد از مدتی ناچار خواهد بود تا نسبت به تعویض شیرها اقدام کند که این موضوع هزینه های او را چندین برابر کند.

شیر الات استیل خارجی را بخریم یا ایرانی؟

برای خرید شیر الات استیل دو گزینه پیش روی شما قرار خواهد داشت که یک دسته شیرآلات خارجی و دسته دیگر شیر آلات تولید داخل هستند که در این بین برخی خریداران به شیر آلات تولید داخل و برخی دیگر شیر آلات تولید دیگر کشور ها را انتخاب و خریداری میکنند. البته برای بسیاری از خریداران این سوال همواره مطرح میباشد که آیا شیر الات استیل خارجی را خریداری کنیم یا ایرانی که برای پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر نوع استاندارد شیر آلات را بیابید هیچ تفاوتی ندارد که شیر آلات خارجی را خریداری میکنید یا خارجی زیرا زمانی که در ساخت شیرآلات کلیه استاندارد ها به کار گرفته شده باشد و همچنین از متریال و مواد اولیه مرغوبی نیز در ساخت آنها استفاده شده باشد در نتیجه با اطمینان خاطر کامل میتوانید نسبت به خرید شیرآلات در هر برند و نوعی که باشد اقدام نمایید. در میان شیر آلات استیل موجود در کشور میتوان به شیرآلات ایرانی اشاره نمود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در صورتی که برند مناسب و استاندارد را بیابید به راحتی و با اطمینان خاطر کامل میتوانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید و تا کنون نیز کلیه افرادی که این شیرآلات را خریداری کرده اند از کیفیت و عملکرد بسیار خوب این شیرها رضایت داشته اند.

برای ارتباط فوری در پیام رسان واتساپ کلیک کنید. 

 
1مجموع 6 محصول
شیر سوپاپی دنده استیل

شیر سوپاپی دنده استیل

شیر سوپاپی دنده استیل میتواند آب بندی بسیار خوبی را برای لوله ایجاد کند. این شیر میتواند افت فشار را تا حد زیادی کاهش دهد
شیر سوپاپی 800 استیل

شیر سوپاپی 800 استیل

شیر سوپاپی 800 استیل از تجهیزاتی است که برای بستن کامل جریان موجود در لوله و یا کنترل جریان سیال مورد استفاده قرار میگیرد
شیر گازی 800 استیل

شیر گازی 800 استیل

شیر گازی 800 استیل از شیرآلات ساده و در عین حال کاربردی صنایع هستند که میتوانند به کمک قطعه توپی شکل خود جریان سیال را به راحتی قطع و یا وصل کنند.
شیر کشویی 800 استیل

شیر کشویی 800 استیل

شیر کشویی 800 استیل از شیرهای مورد استفاده در صنایع میباشد که میتواند جریان سیالات را قطع و یا وصل کند
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :